Nannochloropsis Salina

Ten bogaty w składniki odżywcze plankton morski jest najbardziej znaną (najbardziej rozpowszechnioną / popularną) mikroalgą w akwariach morskich, Jest często używany do holistycznej opieki nad zwierzętami, takimi jak koralowce miękkie i SPSy, robaki rurkowe i małże, gąbki i morskie, zawilce lub rozgwiazdy.

Nannochloropsis Salina może wykorzystywać fotosyntezę i właściwość szybkiego podziału komórek w celu rozbicia nadmiaru azotanu i fosforanu bez użycia chemikaliów.

Ze względu na wielkość komórki około 2-5 µm, Salina może być stosowana do hodowli różnych rodzajów zoo planktonu, larw i małych ryb, a także idealnie nadaje się do techniki zielonej wody.

Fitoplankton o najwyższej jakości, produkowany w najczystszych warunkach laboratoryjnych promuje naturalne rozmnażanie ważnego zooplanktonu, a także stabilizuje równowagę bakteryjną, a tym samym poprawia jakość wody w akwarium.

Czysta moc natury. W 100% żywy fitoplankton morski bez dodatków chemicznych i bez barwników i konserwantów. Dzięki regularnym kontrolom laboratoryjnym zapewniamy niezmiennie wysoką jakość tego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *